Ośrodek Wczasowy BEFARED w Rowach

Domek drewniany Befared Rowy 43

Największym atutem naszego ośrodka jest jego położenie w pięknym lesie sosnowym, który gwarantuje ciszę i spokój podczas odpoczynku, bez gwaru i hałasu dużego miasta.

Tutaj czas płynie wolno i leniwie.

Ośrodek nasz zajmuje 2 hektary. Teren jest ogrodzony. Posiadamy domki dwu i czteroosobowe. Domek dwuosobowy o powierzchni 16m2 składa się z jednego pokoiku, w którym znajduje się aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, czajnik elektryczny, kuchenka elektryczna jednopalnikowa, garnek, patelnia, talerze i szklanki. W domku są dwa tapczaniki, stół i krzesła. W każdym domku znajduje się łazienka z prysznicem i umywalką. Na wyposażeniu każdego domku są dwa leżaki. Każdy domek posiada zadaszony taras z ławką i stolikiem.

Domki czteroosobowe mają powierzchnię 25m2. Są to dwa pokoiki, łazienka i aneks kuchenny. W domku znajdują się cztery tapczaniki lub wersalka i trzy tapczaniki. Aneks kuchenny i łazienka są takie same jak w domku dwuosobowym.

W domku czteroosobowym jest możliwość dostawki dla piątej osoby, za dodatkową opłatą 40 zł. Jeżeli piątą osobą jest dziecko do trzech lat i śpi z rodzicami nie pobieramy dodatkowej opłaty. Na terenie ośrodka znajduje się również pralka (za dodatkową opłatą).

Naszym najmłodszym gościom oferujemy dwa placyki zabaw, ze zjeżdżalnią, piaskownicą i huśtawki. Dla nieco starszych posiadamy boisko do siatkówki i koszykówki. Zapraszamy również do świetlicy z telewizorem, stołem do ping-ponga , piłkarzykami i cymbergajem. Ostatnio zakupiliśmy 4 urządzenia do ćwiczeń tzw mini siłownia na świeżym powietrzu .

Na terenie ośrodka znajduje się parking dla samochodów. Nie parkujemy pod domkami. Dla każdego domku przysługuje miejsce parkingowe dla jednego samochodu. Ośrodek nasz położony jest 150 metrów od plaży.